معرفی دوره

دوره ۵۰۴ چیست؟

شما در این دوره  از زبان انگلیسی ۵۰۴ واژه ضروری را خواهید آموخت و تسلط بیشتری بر زبان انگلیسی خواهید داشت و دامنه لغات شما افزایش خواهد یافت.

تاکنون روش‌های یادگیری و روش‌های گوناگونی بمنظور تسریع یادگیری (که به روش‌های یادافزا نیز شهرت دارند) شناخته و معرفی شده‌اند.

در بین روش‌های گوناگون تدریس و یادگیری و به ذهن سپردن لغات زبان‌های خارجه که ارجح‌تر از روش یادگیری به کمک معادل یا ترجمه در زبان مادری شناخته شده‌اند، دو روش یادگیری به کمک تصویر و یادگیری به کمک کلمات کلیدی یا کلیدواژه‌های یادافزا به عنوان مؤثرترین و عملی‌ترین روش‌های یادگیری و بخاطر سپردن واژه‌های جدید در آموزش زبان‌های خارجه توسط محققین زبان‌شناس معرفی و تأیید شده‌اند.

در حال حاضر، بین زبان‌آموزان فارسی زبان، روش یادگیری لغات با کمک عبارات و واژه‌های کلیدی که آن را به یادگیری لغات به روش کدینگ یا کدبندی می‌شناسند، از محبوبیت بالایی برخوردار می‌باشد.

داستان دوره ۵۰۴ ایران آکسفورد:

چند سالی که من زبان تدریس می کردم، خیلی ها در معنی واژه ها مشکل داشتند و این رو هم به عنوان یک مدرس زبان که ۱۰ سالی هست در این عرصه فعالیت دارم می دونم، مهم ترین بخش یادگیری زبان معنی واژه ها هست چون پایه و اساس کار هست. از این رو تصمیم گرفتم یک دوره جامع برای این مبحث ترتیب بدم و در باره اش خیلی تحقیق کردم و نتیجه اش شد دوره ۵۰۴٫ ما حالا با تجربه برگزاری ۱۱ دوره موفقیت آمیز می توانیم به بهترین نحو این آموزش ها رو به شما ارائه بدیم.

مهارت های کسب شده دوره آموزشی زبان انگلیسی ۵۰۴ واژه ضروری

  • دایره لغات شما افزایش می یابد
  • ۵۰۴واژه ضروری به شما آموزش داده میشود
  • توانایی درک مطلب شما با تکیه بر دامنه لغاتتان افزایش می یابد
  • مرجع ۵۰۴ واژه

اطلاعات برگزاری دوره

-آدرس محل برگزاری: بوشهر، میدان امام، کوچه پرده سرای دیبا

-شماره تماس : ۰۷۷۳۳۵۵۵۹۴۸

ddm_1015 6 5 4 3 2 1